Powojniki

 • Grupa Boulevard®

  Niezwykle zwarty pokrój, obficie kwitnące, umiarkowanie silnie rosnące, powtarzające kwitnienie. Długi okres kwitnienia 4-6 tygodni.

  Idealne do uprawiania w pojemnikach wraz z inymi nisko rosnącymi roślinami rabatowymi. Świetnie nadają się na patio lub taras. Niezastąpione w niewielkich ogródkach miejskich i na balkonach. Posadzone w większe pojemniki lub do gruntu silnie odrastają...

  czytaj więcej
 • Grupa Garland®

  Powojniki do domu i ogrodu, produkowane bardzo nowoczesnymi metodami z zachowaniem wysokich standardów. Posiadają gwrancję Long Decorative Value™.

  Uprawiane w domu utrzymują się przez przynajmniej 6-8 tygodni, a na każdej roślinie znajduje się 20-30 kwiatów. Występują w szerokiej palecie barw. Małe lub średniej wielkości kwiaty doskonale prezentują się, gdy roślina prowadzona jest...

  czytaj więcej
 • Grupa Regal®

  Odmiany o przyciągającym uwagę pokroju, charakteryzujące się niezwykłym kształtem i formą kwiatów, wyhodowane specjalnie lub dobrane pod kątem takich właśnie cech. Większość z nich posiada kwiaty pełne (podwójne) i kwitnie w ogrodzie późną wiosną, latem i jesienią. Można uprawiać je na innych, prowadzonych przy ścianie drzewkach i krzewach lub w pojemnikach na patio lub tarasie.
  czytaj więcej

 • Grupa Tudor Patio™

  Wyhodowane specjalnie do uprawy w domu jako kwitnąca roślina doniczkowa. Rośliny te - zwarte, niemal naturalnie karłowate, ze średniej wielkości kwiatami - występują w szerokiej gamie barw. Mogą rosnąć w dobrze oświetlonym salonie, na werandzie lub w oranżerii. Posiadają gwarancję Long Decorative Value™ do uprawy w pomieszczeniach.

  Po okresie kwitnienia można je wysadzić do...

  czytaj więcej